Заходи та події

«Методи активації креативності» — онлайн-виступ на Всесвітньому тижні креативності та інновацій (квітень 2020 року)

Бізнес Школа КРОК, приєднавшись до Всесвітнього тижня креативності та інновацій (WCIW), провела цікавий та корисний майстер-клас з розвитку креативності. Захід відбувся 15 квітня 2020 року, в день народження відомого італійського художника та винахідника Леонардо да Вінчі, який є символом творчості та креативності в світі.

На заході виступив Віталій Фасоля — дослідник і популяризатор креативного мислення, засновник культурно-освітнього проєкту з розвитку креативного мислення в Україні «Креативна Країна». Учасники мали можливість дізнатись про особливості роботи мозку та нервової системи креативних людей, конкретні методи активації креативності, а також виконати низку практичних вправ, спрямованих на управління станом та уявою.

Головною метою майстер-класу було розкрити тему активації креативності як цілісну систему з налаштування нервової системи людини для генерування унікальних ідей та нестандартного розв’язання проблем. До арсеналу таких методів Віталій Фасоля відносить: метод зміни звичок, друдли, метод “Домалюй”, вправа на нестандартне використання, вправа на неочевидні властивості, вправа “асоціації”, метод випадкового стимулу, метод “Що було б якби?”, а також техніки зміни стану свідомості такі як медитація, йога та дихальні вправи.

Креативність — це здатність створювати нові ідеї, мислити нестандартно, вміння творчо розв’язувати проблеми. І для цього нам потрібно вміти управляти станами нашої нервової системи, активувати здатність організму креативити. Ведучий також відзначив, що креативність — це не абстрактне поняття, а здібність, яка проявляється в результаті правильного налаштування нервової системи, психіки та фізіології людини.

Учасники заходу отримали можливість виконати практичні вправи, що спрямовані на управління станом та уявою. Вони дізналися, що різні фактори активації креативності пов’язані між собою і ними можна керувати.

Майстер-клас «Методи активації креативності» став корисним та цікавим заходом для всіх учасників, які мали можливість дізнатись про методи активації креативності та їх застосування в різних сферах життя. Дякуємо Бізнес Школі КРОК та Віталію Фасолі за проведення цього заходу та бажаємо успіхів у подальшій роботі!

Нагору