Послуги

Психоемоційне розвантаження для працівників IT-компаній

У сьогоднішньому прогресивному світі з жорсткою конкуренцією та постійною рутиною працівники IT сфери стикаються з проблемами стресу та професійного вигоряння. До негативних наслідків стресу належать: порушення сну, порушення травлення, зниження активності імунітету, підвищення тиску, напруження в тілі, болі в спині, тривога, апатія, хронічна втома, дратівливість, тремтіння рук, зниження статевого потягу. При цьому алкоголь, куріння, кава та круасани не рятують від стресу, а лише посилюють його.
Часто проблеми на роботі стають причиною багатьох психосоматичних захворювань, які потребують профілактики та допомоги фахівця. У розвинених країнах, таких як Америка, Великобританія, Німеччина, Данія та ін, в компаніях справлятися співробітникам зі стресом допомагають корпоративні психологи.
Проте, в Україні такі психологи є менш затребуваними. Причини такої ситуації наступні:
1). Керівники компаній мислять застарілими стереотипами: «На роботі люди мають працювати. А праця — це напруження!», «Вміти знімати стрес — це особиста справа співробітника», «Якщо люди розслабляться — будуть погано працювати».
2). Мета психолога та мета роботодавця часто сприймаються як протилежні. Роботодавець прагне зробити так щоб співробітник старанно працював. Мета психолога — зробити так щоб співробітник був в балансі, не виснажував себе. 
3).  Рівень довіри співробітників до корпоративних психологів досить низький. Чому? Психолога наймає керівник компанії. А це означає що психолог швидше за все буде відстоювати інтереси керівника компанії, а не інтереси співробітника.

Ось і виходить, що IT-спеціалісти часто як стільці. Просто мовчки ламаються.
При цьому накопичений стрес та виснаженість нервової системи призводять до зниження продуктивності праці, зниження креативних здібностей, погіршення розумової діяльності, порушення балансу як в роботі, так і в особистому житті. В результаті працівники замість того щоб натхненно працювати, креативити, робити неможливе, виводити компанію на новий рівень розвитку — імітують бурхливу діяльність, витискують з себе життєву енергію, з головою занурюються в рутину і з часом вигорають та йдуть працювати в іншу компанію.  

Але все могло б бути по іншому! Співробітники можуть бути ефективними, натхненними, відданими своїй справі, креативними і при цьому щасливими. Для цього в компанії потрібно впроваджувати методи психоемоційного розвантаження, формувати культуру зняття стресу, а також культуру креативного мислення. Допоможуть в цьому такі фахівці як релаксолог, тренер творчих станів, креатолог (функції всіх 3-х може виконувати 1-2 людини). 

Релаксолог — фахівець з психоемоційного розвантаження. Психоемоційне розвантаження — комплексна система підтримки психологічного та фізичного здоров’я людини, що має на меті швидке та якісне зняття нервово-психічної напруги, розслаблення людини та відновлення її фізичних та психічних сил. Комплексний підхід реалізується за допомогою застосування у практиці психологічного розвантаження таких методів як: нейрорелаксація, аудіо-візуальна стиммуляція мозку, дихальні вправи, медитація, сміхотерапія, транскраніальна електростимуляція, частотно-резонансні сеанси (звукова терапія) та ін.   

Тренер творчих станів — це фахівець, який завдяки спеціальним технологіям управління творчим потенціалом проводить людей творчих професій в «стан потоку» і інші стани, що характеризуються підвищеною креативністю.
Потік — це піковий стан, коли людина сфокусована на одній справі й повністю занурена у свою діяльність. Для стану потоку характерні почуття легкості, глибока концентрація, радість та впевненість у собі.

Креатолог — це фахівець з розвитку креативного мислення, налаштування креативних процесів в команді та формування культури креативного мислення в організації. У своїй діяльності такий спеціаліст використовує арсенал методів активації креативності та різноманітні технології креативного мислення такі як: метод аглютинації, інверсії, метафори, метод відомих людей, scamper, мозковий штурм, капелюхи мислення та багато інших.

МИ ПРОПОНУЄМО:
• Інтеграція методів психоемоційного розвантаження в корпоративну культуру IT-компанії.
• Розвиток антистрес культури в трудовому колективі. 
• Корпоративний консалтинг з психоемоційного розвантаження та профілактики вигорання (працівників, топменеджменту, власника).  

Додаткові послуги з психоемоційного розвантаження:
Сеанси нейрорелаксації (офлайн в Києві).
Групові сеанси нейрорелаксації (онлайн).
Тренер творчих станів та креатолог для вашої команди.

Наші спеціалісти

Віталій Фасоля — тренер творчих станів, релаксолог, експерт з розвитку креативного мислення, співробітник центру реабілітаційної психотерапії, засновник проєкту «Креативна Країна», TEDx спікер. 

Додатковий Спеціаліст — в випадку необхідності для вирішення завдання замовника ми долучаємо до роботи додаткових спеціалістів. Це може бути: психотерапевт, гіпнолог, спеціаліст з mind fitness, mindfulness, інструктор йоги і т.п.

Для замовлення послуги тисніть на кнопку нижче. 

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Нагору