Креативність в Україні

Письменники, митці, фахівці з реклами розповідають про сутність української креативної ДНК

Міжнародне видання про рекламний бізнес та креативну індустрію Adweek випустило новий номер — він повністю створений українцями.

Новий номер, який фактично є спецвипуском, називається On Ukraine, by Ukrainians. «Письменники, митці, фахівці з реклами розповідають про сутність української креативної ДНК», — йдеться в підписі на обкладинці видання.

Обкладинку спецвипуску прикрасив малюнок художника Waone Interesni Kazki.

Для Adweek такий випадок є особливим: виключно запрошені автори працювали над номером вперше за 43 роки існування видання.

Участь у створенні спеціального номера взяли понад 20 українських авторів, дизайнерів, ілюстраторів. Зокрема, в онлайн-версії видання вже можна прочитати статті Юрія Марченка «Як зрозуміти (і закохатися в) українську культуру», Ярослава Друзюка «War-Life Balance: Як життя українських креативників змінила війна», Сергія Малика «Історія походження української креативної індустрії».

Друкований номер вийшов тиражем 250 тисяч примірників, кошти від розміщеної у ньому реклами будуть направлені у благодійні фонди на підтримку України.

Джерело: https://life.nv.ua/ukr/art/adweek-vipustiv-nomer-povnistyu-stvoreniy-ukrajincyami-50236783.html 

Нагору