Варіанти оплати та правила повернення грошових коштів

Оплата

У нас можливі кілька варіантів оплати навчальних програм:
— платіжною карткою Visa або MasterCard (через платіжну Wayforpay);
— банківським платежем (через будь-який банк на рахунок виконавця).

Правила повернення коштів

Повернення грошових коштів регламентоване умовами публічної оферти на сайті розміщеної за адресою https://creativecountry.org/publicoffer/

Витяг з Публічної оферти:

8. ПОЛІТИКА ПОВЕРНЕННЯ КОШТІВ
8.1. Виконавець (ФОП Фасоля В.В.) надає Учасникам можливість відмовитися від Послуг Компанії (онлайн і офлайн програм) і частково повернути їх оплачену вартість відповідно до наступних правил:

8.1.1. Для онлайн-програм повернення грошових коштів можливе, якщо Учасник оформить відповідну заявку на сайті, не пізніше ніж після першого заняття зі дня старту програми. Заявку слід подати в формі для повернень за посиланням https://creativecountry.org/refundform/ . Заявка на повернення вважається оформленою з моменту заповнення форми на сайті.

8.1.2. Для офлайн-програм повернення грошових коштів можливе, якщо Учасник оформить відповідну заявку на сайті в формі для повернень за адресою https://creativecountry.org/refundform/ не пізніше ніж за тиждень до старту програми.

8.2. Після оформлення заявки, в випадку позитивного розгляду, повернення здійснюється впродовж двох тижнів (для України) або впродовж місяця (для інших країн). Про що Учасник буде проінформований письмово на e-mail.

8.3. При оформленні повернення утримується сервісний збір і комісія банку за рух грошових коштів в залежності від банківської / платіжної системи.

8.4. У зв’язку з необхідністю бронювання місць на курсах / програмах організація не повертає передоплату за такі курси/програми.

Нагору