Заходи та події

MeetUp-конференція «Технології Креативного Мислення» відбулася в Києві (грудень 2018р.)

8 грудня 2018 року відбулася MeetUp-конференція «Технології Креативного Мислення» у Києві. Метою заходу був обмін досвідом та ідеями щодо розвитку креативного мислення в Україні, формування спільного бачення розвитку, дослідження, популяризації та практичного застосування креативного мислення в нашій країні.

Подію відвідали 67 учасників, половина з яких були з Києва і половина — приїхали з інших областей країни.
Більшість учасників були педагогами (викладачі ВУЗів, працівники шкіл). Також до заходу доєдналися підприємці та деякі громадські активісти. 
Також  була організована онлайн-трансляція до якої доєдналося понад 50 учасників з різних міст та селищ України.

Організаторами конференції виступили культурно-освітній проєкт «Креативна Країна» та Благодійний фонд «Омріяна Країна». Місцем проведення заходу став «Sex.Ed.Museum» — освітньо-гастрономічна локація співорганізатора конференції, Олексія Толкачова.
“Чому така назва закладу?” — запитаєте ви. Ми так креативили та імпровізували з розривом шаблону під час події. 🙂
А також вирішували ситуацію з форс-мажором, який виник в тій локації, яка планувалася для проведення заходу. 
Заклад було обрано тематичний. Учасники залишилися задоволені. Атмосферу яка була на конференції можете побачити на фото нижче. 

У програмі було заплановано 8 виступів експертів з розвитку креативного мислення, обговорення та дискусії, майстер-класи, а також можливість нових знайомств, нетворкінгу та обміну досвідом.

Експерти, які долучилися до події та поділилися своїми знаннями і досвідом:

1. Олексій Толкачов (м.Київ) — голова правління Благодійного Фонду «Омріяна Країна», футуролог, громадський діяч, письмен­ник, філософ, пра­вознавець, підприємець.

2. Оксана Сєдашова (м.Київ) — кандидат педагогічних наук, експерт з креативного та інноваційного мислення, психолог, бізнес-тренер, викладач Бізнес Школи «КРОК», керівник наукового центру досліджень креативності BSK.

3. Іван Богданов (м.Чернігів) — експерт в області нестандартних рішень та розвитку креативності. Диригент, вокаліст, педагог, режисер та мотиваційний спікер.

4. Віталій Фасоля (м.Київ) — засновник та координатор проєкту «Креативна Країна», популяризатор культури креативного мислення в Україні.

5. Ірина Величко (м.Київ) — управляючий партнер ICU (Міжнародний дитячий університет), фін.директор Astra Group Limited, викладач курсу «Економіка. Бізнес. Підприємництво». Сертифікований спеціаліст з TRIZ (теорія розв’язання винахідницьких задач).

6. Ірена Брик (м.Київ) — соціальний інноватор, архітектор, експерт з системного розвитку бізнесу та креативного інтелекту, експерт з дизайну мислення, керуюча групи компаній IB Platform, президент ВПГО «Ділові Українські Жінки».

7. Володимир Коновалов-Лісін (м.Київ) — дизайнер, методист, тренер, ментор,  консультант (у транс-системному підході). Експерт із креативності та методів креативної розробки рішень та продуктів. Співзасновник Superconductive (Надпровідні), учасник асоціації design4ua.

8. Марина Коновальчук (м.Чернігів) — кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної та початкової освіти ЧНПУ, тренер з розвитку креативності, керівник ініціативи «Unicorn» —  академія креативності, консультант в області позитивної психотерапії, автор понад 50 наукових публікацій з творчого розвитку та виховання дітей.

Ключові повідомлення конференції:

  • «Україна може стати країною розкриття творчого потенціалу людей». — Віталій Фасоля.
  • «Нашою спільною українською цінністю, які всіх об’єднає може стати креативне мислення». — Володимир Коновалов-Лісін.
  • «Ми можемо піти іншим шляхом: повернення до людини, до її потенціалу, духовних здібностей. Мрія України — це стати цивілізаційним лідером на основі творення нових цінностей, нового світогляду, нових моделей організації суспільства». — Олексій Толкачов.
  • «Через 10 років наша країна має бути творчою. Україна через 10-15 років — це конструкторське бюро, інтелектуальний центр науково-технологічної та соціокультурної творчості». — Олександр Чубатенко.

Висловлюємо щиру вдячність Олексію Толкачову за довіру та підтримку нашої ініціативи.
Дякуємо учасникам за неповторну атмосферу, активність, приємні відгуки, посмішки та натхненну працю. Також вдячні команді організаторів та волонтерам за допомогу в проведенні заходу. 

 

Нагору