Заходи та події

Проведено другий онлайн-інтенсив «Креативне мислення: Технології змін» (жовтень 2021 року)

З 3 по 12 жовтня 2021 року в рамках проєкту «Креативна Країна» відбувся онлайн-інтенсив «Креативне мислення: Технології змін», який складався з 6-ти занять тривалістю 3 години 20 хвилин. Учасники інтенсиву отримали можливість розглянути 18 тем присвячених креативному мисленню. На учасників чекали 33 техніки створення креативних ідей, 20 методів активації креативності, 500 слайдів з ілюстраціями та схемами, 15 відеоілюстрацій, а також практичні завдання та вправи. Загальна тривалість навчальної програми склала 20 годин. 

Онлайн-інтенсив включав такі розділи, як «Креативність: Основні поняття та терміни», «Актуальність креативного мислення в 21 столітті», «Нейропсихологія креативного мислення», «з чого починається креативність?», «Креативність та фізіологія людини», «Новий погляд на креативне мислення» та інші.

Ведучим інтенсиву був дослідник креативного мислення, тренер творчих станів, засновник культурно-освітнього проєкту «Креативна Країна», співробітник центру реабілітаційної психотерапії, TEDx спікер Віталій Фасоля.

Захід відвідало 18 учасників, серед яких були: викладачі ВУЗів, креативні підприємці, учителі державних та приватних шкіл, а також 2-є держслужбовців.

Учасники заходу відзначили високий рівень організації, професійний підхід ведучого та корисність отриманої інформації. Один з учасників інтенсиву відзначив: «Хочу подякувати організаторам за таке важливе та корисне навчання! Матеріал було подано доступно та зрозуміло, особлива подяка за детальну візуалізацію всіх тем. Це був корисний досвід, який я рекомендую всім, хто хоче покращити свої навички та знання в області розвитку креативності. Відчуваю натхнення та бажання використати нові знання у своїй діяльності».

Після заходу учасники отримали додаткові навчальні матеріали (посилання на корисні книги та відео, ключові слайди презентації). 

Загалом, інтенсив «Креативне мислення: Технології змін» був корисним для учасників, які змогли не лише вивчити нові техніки та методи креативного мислення, але й застосувати їх у практиці.

Дякуємо всім учасникам за теплу дружню атмосферу та плідну працю. 

Відгуки учасників заходу можна переглянути тут: facebook.com/kreatyvnakraina/reviews

Нагору