Послуги

Формування антистрес культури в компанії

Вважається, що щасливі команди (тобто ті, в яких співробітники задоволені своїм життям) показують найкращий результат у роботі та здатні досягати бізнес-цілей компанії ефективніше. Існує навіть спеціальна посада — Happiness Manager — це людина, яка працює над створенням здорового та дружнього робочого середовища, заснованого на задоволеності співробітників. 
До функціональних обов’язків Happiness Manager, залежно від розміру компанії та досвіду кандидата, частково входить офіс-менеджмент, HR, Operations, PR та Employer Branding.

Проте, на наш погляд, сьогодні для успішного розвитку компанії в висококонкурентному світі потрібні фахівці які зможуть застосовувати комплексний, науковий підхід в підвищенні рівня щастя співробітників, в профілактиці стресу та вигорання. 
Такі спеціалісти мають формувати антистрес культуру в компанії, впроваджувати методи психоемоційного розвантаження, допомагати працівникам бути ефективними, стресостійкими, збалансованими в будь-якій ситуації, витримувати значні навантаження, виконувати складні робочі задачі, не завдаючи шкоди своїй нервовій системі та організму. Допоможуть в цьому такі фахівці як релаксолог та тренер творчих станів (функції обох може виконувати одна людина).

Релаксолог — фахівець з психоемоційного розвантаження. Психоемоційне розвантаження — комплексна система підтримки психологічного та фізичного здоров’я людини, що має на меті швидке та якісне зняття нервово-психічної напруги, розслаблення людини та відновлення її фізичних та психічних сил. Комплексний підхід реалізується за допомогою застосування у практиці психологічного розвантаження таких методів як: нейрорелаксація, аудіовізуальна стимуляція мозку, дихальні вправи, медитація, сміхотерапія, транскраніальна електростимуляція та ін.   

Тренер творчих станів — це фахівець, який завдяки спеціальним технологіям управління творчим потенціалом проводить людей творчих професій в «стан потоку» і інші стани, що характеризуються підвищеною креативністю.
Потік — це піковий стан, коли людина сфокусована на одній справі і повністю занурена в свою діяльність. Для стану потоку характерні почуття легкості, глибока концентрація, радість та впевненість у собі.

В поняття «антистрес культура» ми вкладаємо наступне:
• Проведення сеансів нейрорелаксації. 
• Використання гармонізуючої музики та спеціальних частот (бінауральні ритми) для входження в стан потоку. 
• Використання спеціального обладнання (прилади АВС, прилади зворотного біологічного зв’язку, прилад ТЕС).
• Проведення тренінгів та майстер-класів на тему психоемоційного розвантаження, змінених станів свідомості, культури харчування, фізіології, саморегуляції роботи нервової системи, встановленню зв’язку з підсвідомістю тощо.
• Використання дихальних практик. 
• Деякі техніки зі сфери духовних практик (медитація, йога).
• Впровадження деяких організаційних нововведень для поліпшення робочої атмосфери в колективі.
• Робота з психологом (за необхідністю).   

Якщо говорити науковими термінами, то «антистрес культура» це про: 
• Зниження частотних характеристик мозку (заспокоєння думок);
• Підвищення рівня синтезу гормонів щастя (окситоцин, ендорфін, дофамін, серотонін);
• Відновлення роботи парасимпатичного відділу вегетативної нервової системи;
• Зниження напруження мікрокапілярів;
• Підвищення частотних характеристик емоцій людини;
• Зміцнення імунітету та покращення роботи всіх систем організму. 

Водночас важливо розуміти, що будь-яка компанія – це відображення особистості її власника. Якщо в компанії хаос — спеціалісту з психоемоційного розвантаження потрібно працювати з першими особами (з власником та топменеджментом), а не з виконавцями.

МИ ПРОПОНУЄМО:
• Інтеграція методів психоемоційного розвантаження в корпоративну культуру компанії.
• Розвиток антистрес культури в трудовому колективі. 
• Корпоративний консалтинг з психоемоційного розвантаження та профілактики вигорання (працівників, топменеджмента, власника).  

Додаткові послуги з психоемоційного розвантаження:
Сеанси нейрорелаксації (офлайн в Києві).
Групові сеанси нейрорелаксації (онлайн).
Психоемоційне розвантаження для працівників IT-компаній.
Тренер творчих станів та креатолог для вашої команди.

Наші спеціалісти

Віталій Фасоля — тренер творчих станів, релаксолог, експерт з розвитку креативного мислення, співробітник центру реабілітаційної психотерапії, засновник проєкту «Креативна Країна», TEDx спікер. 

Додатковий Спеціаліст — в випадку необхідності для вирішення завдання замовника ми долучаємо до роботи додаткових спеціалістів. Це може бути: психотерапевт, гіпнолог, спеціаліст з mind fitness, mindfulness, інструктор йоги і т.п.

Для замовлення послуги тисніть на кнопку нижче. 

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Маєте запитання? Телефонуйте…
+38 (098) 78-78-201+38 (093) 403-19-22

 

Нагору