Навчання

Навчальні програми та консультації

Однією з найголовніших навичок 21-го століття стає креативність, здатність людини створювати принципово нові ідеї, мислити нестандартно та вирішувати проблеми, які виникають всередині статичних систем. Креативність – це те, на що не здатен штучний інтелект.

Креативність і креативне мислення – це навички, які можна і потрібно розвивати. Для цього ми можемо запропонувати вам десятки різномантіних технік, методів та вправ.

Для вашої зручності ми розробили наступні навчальні програми…

Вебінар-презентація «Креативність: Новий погляд»

Тривалість: 2 години.

Мета навчання: розкрити тему креативності, як здатності вирішувати проблеми нестандартним чином, продемонструвати методи та техніки креативного мислення, презентувати проєкт з розвитку креативного мислення в Україні «Креативна Країна».

Датальну програму заходу читайте тут: https://creativecountry.org/webinar1/

Онлайн-інтенсив «Креативне мислення: Технології змін»

Загальна тривалість: 18 години.

Мета навчання: максимально повно та глибоко розкрити тему розвитку креативності, відтворити детальну дорожну карту з теорії та практики креативного мислення.

В рамках навчальної програми ви зрозумієте, як використовувати десятки різних методик, технік та вправ, зможете комбінувати їх та створювати власні техніки, зрозумієте, як керувати креативним потенціалом з врахуванням психології, нейробіології, фізіології, духовного розвитку; ознайомитеся з кращими світовими та вітчизняними напрацюваннями у справі створення унікальних ідей та вирішення проблем нестандартним чином.

Датальну програму заходу читайте тут: https://creativecountry.org/intensive/

Індивідуальні консультації з розвитку креативного мислення

Під час індивідуальної консультації ми допоможемо знайти відповіді на ваші запитання стосовно розвитку креативного мислення та прискоримо розкриття ваших креативних здібностей.

Консультації проводить: Віталій Фасоля – дослідник креативного мислення, тренер творчих станів, засновник культурно-освітнього проєкту «Креативна Країна», співробітник центру реабілітаційної психотерапії, TEDx спікер.

Детальну інформацію про наші консультації читайте тут: https://creativecountry.org/consultation/

Відгуки про наші навчальні програми ви можете прочитати тут: facebook.com/kreatyvnakraina

Команда проєкту «Креативна Країна»

Нагору