Про проєкт «Креативна Країна»

Підтримати проєкт «Креативна Країна»

Культурно-освітній проєкт «Креативна Країна» не має постійного фінансування. Ми розвиваємо проєкт за власні кошти і кошти наших жертводавців (в т.ч. — учасників наших навчальних заходів). Ми хочемо дати можливість користувачам інтернет знайти на нашому сайті будь-яку інформацію щодо розвитку креативності та креативного мислення.

Вам близькі наші ідеї і наша місія? Подобається те що ми робимо?
Підтримайте наш проєкт…! 🙂

Зробити це можна кількома способами:

1. Матеріальна допомога
Можна допомогти нам грошима. Для цього Ви можете перевести суму, яку вважаєте за потрібну, одним із наступних способів:

Спосіб 1 
secure.wayforpay.com/donate/creativeua
(перейдіть за посиланням та зробіть переказ через платіжну систему).
Спосіб 2 
Карта ПриватБанку: 
4149 4378 6967 5569 , отримувач Фасоля Л.В., в призначенні вказати «креативність».
Зібрані кошти ми вкладаємо в наступне: оновлення та модерація сайту, запуск нових сервісів, підготовка і публікація нових статтей, розробка навчальних програм з розвитку креативності, проведення навчальних вебінарів та презентацій, підтримка розсилки проєкту.
 
2. Інформаційна підтримка
Ви можете допомогти, розмістивши інформацію про наш проєкт (статті з посиланням на нас): на своєму сайті, в блозі, на ваших сторінках в соц.мережах і т.д. Також Ви можете запросити на нашу сторінку на facebook своїх друзів.

3. Волонтери
Якщо ви фахівець в якійсь сфері: веб-програміст, СЕО-оптимізатор, журналіст, копірайтер, фотограф, відео-оператор або просто хороша людина, яка хоче допомогти проєкту, нам напевно знадобитися Ваша допомога. Ми тільки ще точно не знаємо яка саме допомога нам знадобиться і коли це станеться. Присилайте на наш e-mail: v.fasolia@gmail.com інформацію про себе і те чим можете допомогти проєкту.

Команда проєкту «Креативна Країна»

Нагору