Про проєкт «Креативна Країна»

Підтримати проєкт «Креативна Країна»

Культурно-освітній проєкт «Креативна Країна» не має постійного фінансування. Ми розвиваємо проєкт за власні кошти і кошти наших жертводавців (в т.ч. — учасників наших навчальних заходів). Ми хочемо дати можливість користувачам інтернет знайти на нашому сайті будь-яку інформацію щодо розвитку креативності та креативного мислення.

Вам близькі наші ідеї і наша місія? Подобається те що ми робимо?
П
ідтримайте наш проєкт…! 🙂

Зробити це можна кількома способами:

1. Матеріальна допомога
Можна допомогти нам грошима. Для цього Ви можете перевести суму, яку вважаєте за потрібну, одним із наступних способів:

Спосіб 1 

secure.wayforpay.com/donate/creativeua
(перейдіть за посиланням та зробіть переказ через платіжну систему).

Спосіб 2 

Карта ПриватБанку: 
4149 4378 6967 5569 , отримувач Фасоля Л.В., в призначенні вказати «креативність».

Зібрані кошти ми вкладаємо в наступне: оновлення та модерація сайту, запуск нових сервісів, підготовка і публікація нових статтей, розробка навчальних програм з розвитку креативності, проведення навчальних вебінарів та презентацій, підтримка розсилки проєкту.

2. Матеріали для сайту
Ви можете нам надати матеріали які підходять тематиці нашого сайту. Це може бути стаття написана Вами, наукова робота, дослідження, фотозвіт з заходу або якийсь відеоматеріал. Також це можуть бути корисні матеріали у вигляді: книг, посилань, контактів з корисними людьми.
Все це Ви можете вислати нам на email: v.fasolia@gmail.com. За необідності можете зателефонувати: +38 (098)78-78-201 (Віталій).
 
3. Інформаційна підтримка
Ви можете допомогти, розмістивши інформацію про наш проєкт (статті з посиланням на нас): на своєму сайті, в блозі, на ваших сторінках в соц.мережах і т.д. Також Ви можете запросити на нашу сторінку на facebook своїх друзів.

4. Волонтери
Якщо ви фахівець в якійсь сфері: веб-програміст, СЕО-оптимізатор, журналіст, копірайтер, фотограф, відео-оператор або просто хороша людина, яка хоче допомогти проєкту, нам напевно знадобитися Ваша допомога. Ми тільки ще точно не знаємо яка саме допомога нам знадобиться і коли це станеться. Присилайте на наш e-mail: v.fasolia@gmail.com інформацію про себе і те чим можете допомогти проєкту.

Команда проєкту «Креативна Країна»

Нагору