Блог проєкту «Креативна Країна»

Підтримати проект «Креативна Країна»

Проект «Креативна Країна» (в т.ч. наш інформаційний портал) — некомерційний проект, у нас немає постійного фінансування. Ми розвиваємо проект за власні кошти і кошти наших жертводавців (в т.ч. — учасників наших навчальних заходів і наших партнерів). Ми хочемо дати можливість користувачам інтернет знайти на нашому сайті будь-яку інформацію щодо креативної економіки, креативних індустрій, розвитку креативного мислення. Наша мета — сприяти максимально швидкому і якісному становленню креативної економіки в Україні.

 Якщо Вам близькі наші ідеї і наша місія, якщо Вам подобається те що ми робимо: Підтримайте наш проект!

Зробити це можна кількома способами:

1. Матеріальна допомога
Можна допомогти нашому проекту грошима. Для цього Ви можете перевести суму, яку вважаєте за потрібну, одним із наступних способів:

.
Спосіб 1 (реквізити додамо згодом)
.

.
Спосіб 2 (реквізити додамо згодом)
.

 Зібрані кошти ми вкладаємо в наступне: оновлення та модерація сайту, запуск нових сервісів, підготовка і публікація нових статтей, поїздки в різні міста України для збору інформації та налагодження зв’язків  зі стейкхолдерами, підтримка розсилки нашого проекту.

2. Матеріали для сайту
Ви можете нам надати матеріали які підходять тематиці нашого сайту. Це може бути стаття написана Вами, наукова робота, дослідження, фотозвіт з заходу або якийсь відеоматеріал. Також це можуть бути корисні матеріали у вигляді: книг, посилань, контактів з корисними людьми.
Все це Ви можете вислати нам на email: v.fasolia@gmail.com. За необідності можете зателефонувати: +38 (098)78-78-201 (Віталій).
 
3. Інформаційна підтримка
Ви можете допомогти, розмістивши інформацію про наш проект (статті з посиланням на нас): на своєму сайті, в блозі, на ваших сторінках в соц.мережах і т.д. Також Ви можете запросити на нашу сторінку на facebook своїх друзів.
Якщо у Вас є сайт в інтернеті, Ви можете підтримати наш проект, встановивши на ньому банер або посилання на наш сайт.

4. Волонтери
Якщо ви фахівець в якійсь сфері: веб-програміст, СЕО-оптимізатор, журналіст, копірайтер, фотограф, відео-оператор або просто хороша людина, яка хоче допомогти проекту, нам напевно знадобитися Ваша допомога. Ми тільки ще точно не знаємо коли і яка саме допомога нам знадобиться це станеться. Присилайте на наш e-mail: v.fasolia@gmail.com інформацію про себе і те чим можете допомогти проекту.

Команда проекту «Креативна Країна»

Натисніть на коментар

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

Нагору