Послуги

Індивідуальні консультації з розвитку креативності (онлайн)

 Маєте намір розвинути свою креативність та почати створювати унікальні ідеї?
Бажаєте популяризувати та розвивати креативне мислення у своєму регіоні?
 Маєте вузькоспеціалізовані запитання з розвитку креативного мислення?

Звертайтеся… Під час індивідуальної консультації ми допоможемо знайти відповіді на ваші запитання стосовно розвитку креативного мислення та прискоримо розкриття ваших креативних здібностей.

Ця послуга платна, але вона дозволить вам заощадити час та ресурси.

Консультації проводить: Віталій Фасоля – дослідник креативного мислення, тренер творчих станів, засновник культурно-освітнього проєкту «Креативна Країна», співробітник центру реабілітаційної психотерапії, TEDx спікер. Більше про Віталія ви можете прочитати тут: https://creativecountry.org/future/

Порядок проведення консультації:
1. Підготуйте Ваші запитання і вишліть їх на email: v.fasolia@gmail.com (в темі листа вкажіть — «Консультація») або заповніть форму внизу цієї сторінки.
2. У листі Ви отримаєте наші рекомендації щодо майбутньої консультації, а також реквізити на оплату. Оплатити потрібно першу годину.
3. Вартість консультації: 1 400 грн/год.
4. За одну годину ми можемо розповісти вам досить багато. Але все-таки, якщо в цей час ми не вкладемося, можна буде продовжити час консультації.
5. Після внесення вами передоплати (за першу годину) ми домовляємося про час консультації.
6. Після цього ми детально вивчаємо всі ваші запитання, готуємо для вас демонстраційні матеріали (фото, схеми), детально опрацьовуємо відповіді.
7. В день консультації ми зв’язуємося з вами по скайпу або запрошуємо вас в кімнату в ЗУМі. Тут ми зможемо спілкуватися голосом, бачити один одного на відео, показувати вам слайди, відправляти посилання й файли. Така форма консультації набагато вигідніша і зручніша, ніж просто розмова телефоном.
8. Матеріал будемо викладати максимально містко і чітко. Ми цінуємо і свій час, і ваші матеріальні ресурси.
9. Повну вартість консультації ви оплачуєте після її проведення (згідно з витраченим часом).
10. Ми гарантуємо високу якість проведення консультації. 

ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ

Нагору