Політика конфіденційності

Дата останньої зміни: 19 серпня 2021 р.

Наша політика конфіденційності відповідає на основні питання:
— Навіщо і які дані ми збираємо у користувачів?
— Як в подальшому використовуються ці дані?
У цьому описі ми намагаємося пояснити все якомога простіше, але якщо у вас залишаться питання після прочитання, ви можете задати їх нам по пошті v.fasolia@gmail.com

ЯКУ САМЕ ІНФОРМАЦІЮ МИ ЗБИРАЄМО У КОРИСТУВАЧІВ

Наша організація займається навчальними програмами та продуктами. Ми збираємо ту інформацію, яка допомагає нам комунікувати з нашими користувачами, своєчасно надавати їм дані про наші нові продукти, сповіщати про плани та зміни в програмах заходів, ділитися новинами розвитку проекту «Креативна Країна».

Ми збираємо інформацію декількома способами:
— У момент підписки користувача на одну або кілька наших служб розсилок;
— У момент оформлення замовлення у нас на сайті;
— В індивідуальному порядку при проходженні однієї або декількох наших освітніх програм.
Ці дані включають в себе наступне:
— Ім’я та прізвище;
— Контактні дані: імейл, телефон і адресу (в разі, якщо ми висилаємо товари поштою);
— Загальні статистичні дані.

ЧИ ВИКОРИСТОВУЄМО МИ ДАНІ І ЯК?

Так, ми використовуємо дані для зв’язку з нашими користувачами через наш сервіс розсилок, а також для інформування їх про новини та поточні події, в залежності від того, де і коли наш користувач підписався на розсилку.
У будь-який момент користувач може відписатися від наших розсилок і в цей момент він і всі його дані будуть видалені з баз розсилок назавжди.
Завдяки отриманим даним ми можемо підтримувати, поліпшувати, розвивати існуючі програми і продукти, а також створювати нові. Крім того, ці дані потрібні для того, щоб більш чітко розуміти нашу аудиторію, її, цілі, бажання, прагнення і плани, для того, щоб в майбутньому покращувати наш сервіс.
Якщо нам необхідно використовувати дані наших користувачів для цілей, які не згадані в цій політиці конфіденційності, ми завжди запитуємо у своїх користувачів попередню згоду.

ЯК ЗМІНИТИ СВОЇ ПЕРСОНАЛЬНІ ДАНІ У НАС

Досить зв’язатися з нашим менеджером і озвучити своє бажання. Менеджер зробить все можливе, щоб швидко задовольнити ваше прохання.

Усі прохання отримати і виправити інформацію ми виконуємо швидко і безкоштовно за умови, що вони не пов’язані з надмірними технічними складнощами.

ЧИ НАДАЄМО МИ ІНФОРМАЦІЮ ТРЕТІМ ОСОБАМ?

Ні. Ми не надаємо інформацію третім особам і не будемо цього робити в майбутньому. Вся зібрана інформація буде використовуватися нами виключно в цілях, які описані вище.

ЗАХИСТ ІНФОРМАЦІЇ

Ми робимо все можливе для того, щоб убезпечити культурно-освітній проєкт «Креативна Країна» і наших користувачів від несанкціонованих спроб доступу, зміни, розкриття чи знищення зберігаються у нас даних.

Зокрема:
— Для протидії несанкціонованому доступу до наших систем ми постійно вдосконалюємо способи зберігання, обробки і збору даних.
— Обмежуємо членам нашої команди і підрядникам доступ до персональних даних.
— Політика конфіденційності не діє відносно служб, що надаються іншими компаніями або приватними особами (це стосується продуктів або сайтів), на які можуть вести наші посилання.

В ЯКОМУ ВИГЛЯДІ МИ НАДАЄМО ІНФОРМАЦІЮ

Авторське право на всі аудіо-відео-текстові матеріали належать засновнику культурно-освітнього проєкту «Креативна Країна» Фасолі Віталію Володимировичу.
Без дозволу Фасолі В.В. ніяка частина аудіо-відео-текстових матеріалів не може передаватися третім особам. Доступ до навчальних матеріалів надається «як є» в тому вигляді, в якому це вважає правильним керівництво культурно-освітнього проєкту «Креативна Країна».
Ми не надаємо доступ для скачування наших навчальних програм (інтенсивів, вебінарів, тренінгів). Замість цього ви отримуєте доступ для перегляду / прослуховування наших навчальних програм на певний період часу.

МОЖЛИВІ ЗМІНИ

Наша політика кофіденціальності може змінюватися. Будь-які зміни та оновлення політики конфіденційності відображаються на цій сторінці, а про самі значні зміни ми повідомляємо окремо (можливо, навіть по електронній пошті).

Нагору