Про проєкт «Креативна Країна»

Для кого наш проєкт та що він може дати саме Вам?

Креативність є універсальною навичкою, корисною для кожної людини. Це інструмент, який допомагає створювати нове, вирішувати нестандартні проблеми, розвиватися, бути успішними та щасливими в світі, який постійно змінюється. 
В рамках культурно-освітнього проєкту «Креативна Країна», ми ставимо перед собою мету сприяти розвитку та популяризацію креативного мислення в Україні. Про те для кого наш проєкт та що він може дати саме вам мова піде далі.  

• Для приватних підприємців

Креативність — це здатність бути ефективним в умовах невизначеності та постійних змін, бачити можливості, там де інші проблеми. Власне, креативність — це основа підприємницької діяльності. Розвивайте цю здібність разом з нами.

• Для власників бізнесу

Зберегти бізнес в умовах кризи, досягти мети при обмежених ресурсах, вийти на новий рівень розвитку, перемогти в конкурентній боротьбі — все це про застосування креативності в бізнесі. Ми допоможемо вашим співробітникам використовувати креативність на повну.

• Для громадських діячів

“Суспільство — єдиний живий організм” — ось наш креативний підхід до розвитку громадянського суспільства. Мета — забезпечити розкриття творчого потенціалу кожного українця. Долучайтеся до цього процесу.

• Для діячів культури

“Креативність стимулюють не гроші. Нею рухає пристрастна захопленість” і ви знаєте це краще, ніж будь- хто. Наповнитися енергією любові та перетворити її в культурний продукт задля поширення добра, світла та гармонії.

• Для співробітників компаній

Вигорання, стресс та демотивація — ось що буває, якщо намагатися вирішувати нестандартні проблеми без належних знань.
Опануйте технології креативного мислення та станьте незамінним працівником в своїй компанії.

• Для державних службовців

“На державній службі не до креативності?” — так і є, якщо у вас такої здатності немає. Якщо ж креативність держслужбовців системно розвивати — може якісно змінитися вся країна.
Долучайтеся до змін — розвивайте власну креативність.

• Для віруючих

Бог створив людину за образом і подобою своєю, а отже — головна якість людини бути творцем. Чи не так? Наповнюватися енергією любові та перетворювати її в нові витвори — це ще одна важлива грань креативності.

• Для селян та фермерів

“Садок вишневий коло хати. Хрущі над вишнями гудуть”. Відродити українське село та українську культуру — складне завдання, але можливе. І допомогти в цьому може ідея інноваційного розвитку на основі автентичності та креативність.

• Для шкільних вчителів

Нові покоління потребують нових підходів в педагогіці. Креативність — є тією універсальною навичкою, яка може бути цікавою і корисною кожному школяреві. Але для цього потрібно, щоб і сам вчитель був креативний.

• Для викладачів ВУЗів

Студентство було завжди двигуном революцій. Буде далі “культурна революція” чи “революція тупості” залежить від вас. Для першого потрібно розвивати креативність, для другого — просто жити за звичкою, по шаблону.

• Для вихователів дитячих садків

Найважливіший період розвитку людини — до 7-ми років. Саме в цьому віці закладаються всі основні програми. Це робить вихователя надзвичайно важливим для суспільства. Вміння розвивати креативність дасть вам можливість виховувати геніїв.

• Для відповідальних батьків

Весь життєвий шлях людини залежить від тих родових програм, які були передані їй від батьків. “Це всього лише вибір між страхом та любов’ю”. Розпочніть розвивати власну креативність та креативність вашої дитини і ви побачите настільки дивовижни може бути життя.

• Для науковців та вчених

Креативність — це “взяти відомі елементи та поєднати їх унікальним чином”, вміння вирішувати проблеми, дивитися на ситуацію під новим кутом зору. Саме така здатність може зробити науку в нашій країні більш сучасною та популярною для молоді.

• Для студентів та молоді

В світі, який постійно змінюється, майже неможливо опанувати професію, яка буде актуальною впродовж життя. Проте креативність — є тією навичкою, яка буде корисною на будь — якій посаді, в будь- якій сфері діяльності. Розвивайте креативність.

• Для представників ЗМІ

ЗМІ — нервова система суспільства. Від того, як і яку інформацію ви передаєте, залежить те, яким буде суспільство. Бажаєте зробити суспільство більш здоровим, процвітаючим та свідомим? Долучайтеся до поширення культури креативного мислення.

• Для політичних діячів

Давньогрецький філософ Платон казав: “Ідеї правлять світом”.
Новий світ потребує принципово нових ідей. Ті політичні сили, які будуть здатні генерувати такі ідеї, будуть успішними. Долучайтеся до вивчення мистецтва створення нових ідей.

Сподобалося те що ми робимо?

Підтримайте нашу ініціативу фінансово. Для цього Ви можете натиснути кнопку нижче.
Ми не маємо постійного фінансування, тому будемо дуже вдячні за будь-яку допомогу. 
Всі зібрані кошти підуть на розвиток проєкту «Креативна Країна», підтримку нашого сайту та поширення культури креативного мислення в Україні.

Підтримати нашу діяльність фінансово (надіслати donation)

Бажаєте поділитися своїм баченням поширення культури креативного мислення в Україні?
Тисніть кнопку нижче та заповніть форму зворотнього зв’язку.

Надіслати ідеї та пропозиції щодо співпраці

Команда культурно-освітнього проєкту «Креативна Країна»

Нагору