Заходи та події

Серію вебінарів з розвитку креативності було проведено в жовтні-листопаді 2021 року

У жовтні та листопаді 2021 року в рамках проєкту «Креативна Країна» нашою командою було проведено серію вебінарів з розвитку креативного мислення. 4 зустрічі по 2 години 30 хвилин дали змогу команді організаторів поділитися накопиченими знаннями, а учасникам — навчитися новим технікам генерації ідей та по новому подивитися на те чим може бути креативність в сучасному українському суспільстві.

Ведучим вебінару був засновник проєкту «Креативна Країна», дослідник креативного мислення, тренер творчих станів — Віталій Фасоля.

Захід був призначений для підприємців-новаторів, працівників творчих професій, педагогів, відповідальних батьків, студентів, культурних та громадських діячів. З перелічених категорій громадян до заходів найбільше долучилося педагогів та батьків. 

Під час вебінару учасники дізналися про те, з чого почати розвиток креативності, чому креативні від народження діти з часом втрачають цю свою здатність, що таке шаблонне мислення та як воно впливає на життя, які вправи допоможуть активувати креативність, що таке технології креативного мислення, як застосовувати змінені стани свідомості для створення креативних ідей, що таке культура креативного мислення та як креативне мислення може вплинути на розвиток України.

Ведучий використовував слайди, схеми та ілюстрації, поєднував теорію та практику, ділився власними напрацюваннями та досвідом і звісно — залучав аудиторію до виконання практичних завдань та вправ.

Дякуємо всім учасникам заходу за чудову атмосферу, активність, цікаві запитання та коментарі. 

Якщо ви пропустили наші вебінари, можете зареєструватися наступного разу. Інформацію про наші навчальні програми Ви можете переглянути тут: creativecountry.org/category/education/

Нагору