Про проект «Креативна Країна»

Долучитися до проекту «Креативна Країна»

Ми відкриті для співпраці з усіма, хто поділяє нашу місію,  хоче разом з нами йти до наших спільних цілей і володіє знаннями та навичками необхідними для ефективної взаємодії.

Якщо Вас зацікавив наш проект, Ви бажаєте приєднатися до нашої діяльності – заповніть форму, розміщену внизу сторінки (це допоможе зрозуміти як нам краще взаємодіяти).

Також Ви можете підтримати проект “Креативна Країна”: корисною інформацією, своєю працею і знаннями, рекламою, або матерільно-технічними ресурсами.

Що ми можемо запропонувати Вам?
 Доступ до самої актуальної інформації на тему вивчення та розвитку креативного мислення в Україні;
 Можливість спілкуватись з однодумцями та експертами;
 Можливість обмінюватись досвідом та ідеями, виробляти стратегію спільної реалізації ідей;
 Можливість приймати участь в різноманітних навчальних заходах;
 Інформаційну та консультаційну підпримку щодо проведення навчальних заходів в регіонах України.
..Разом з нами Ви будете частиною мережі з вивчення та розвитку креативного мислення, яку зараз ми формуємо на просторах нашої країни.

Для кого наш проект та що він може дати саме Вам?

• Для приватних підприємців та представників бізнесу
Ми живемо в часи дуже швидкого розвитку технологій. Щоб залишатись конкурентноздатними нам потрібно постійно генерувати новій ідеї, тобто – бути креативними. Креативна економіка, креативні індустрії, креативний менеджмент, розвиток креативного мислення – це тренди які зарооджуються в нашій країні зараз. Це тренди які повністю змінять колишню економічну систему. Запрошуємо Вас долучитися до цих змін.

• Для громадських діячів та організацій
Разом ми зможемо розробити та впровадити найбільш інноваційні механізми організації громадської діяльності. Ефективна координація діяльності, кооперація, використання сучасних інформаційних технологій – все це дозволить вивести наші проекти на принципово новий організаційний рівень.

• Для викладачів та співробітників навчальних закладів
Разом ми зможемо посприяти ефективній перебудові системи освіти в нашій країні. Освіта має розвивати в людині креативність, інноваційність, підприємливість, вміння співпрацювати, ставити цілі та досягати їх. Система освіти має розкривати творчі здібності людини, прокладати шлях в цікаве повне можливостей майбутнє.

• Для студентів та креативної молоді
Разом ми зможемо робити те що нам подобається більш за все: вигадувати, створювати, фантазувати, дивувати, привертати увагу, виражати себе, проявляти креативність та творчість, розвиватись, спілкуватись, відпочивати, подрожувати, одним словом – жити цікавим, наповненим яскравими моментами, життям!

• Для представників ЗМІ
Засоби масової інформації – це нервова система нашої країни. Від того які сигнали проходять через цю систему залежить буде організм (країна) здоровою чи хворою, буде процвітати чи буде занепадати, буде лежати паралізованою чи повірить в свої сили, подолає всі труднощі і одужає. Креативність та інновації, нові нестандартні ідеї – те що зараз так необхідне нашому суспільству. Запрошуємо Вас, шановні журналісти, до плідної співпраці.

• Для науковців та вчених
Ми живемо на початку чергової науково-технічної революції. Саме ті вчені які мають нестандартне бачення, проявляють креативність, відхиляються від стандартних схем мислення, працюють на стику різних дисциплін – роблять справжні революційні відкриття. Наше завдання зробити все необхідне для підпримки таких вчених в нашій країні. Соціальні інновації та еволюція людської свідомості – напрямки дослідженнь життєво необхідних для українського суспільства. Запрошуємо до співпраці.

• Для діячів культури
Україна має багату культуру та цікаву історію, а також – народні традиції та звичаї, що завжди були духовною основою життя українців. Саме зараз в умовах економічної, політичної та соціальної кризи у нас є чудова можливість розкрити цей потенціал народу. Коли Ви на самому дні у Вас є тільки один вихід – нагору. Український шлях нагору – це наша культура та традиції поєднані з сучасними інформаційними технологіми та креативними індустріями.

• Для молодих батьків
Діти – це наше майбутнє. Проте сучасна система освіти в Україні готує дітей швидше не до майбутнього а до минулого. Що з цим робити, і як в цій ситуації діяти? – питання відкрите. Для того щоб ми, наші діти і внуки жили в процвітаючій країні через 20 рокві, зусилля потрібно докладати зараз. “Що посіємо – те й пожнемо” і сіяти краще – разом, координуючи свої дії. Запрошуємо до співпраці.

• Для політичних діячів
25 років “будували” країну – а отримали руїну. Звучить сумно, але в цій ситуації є свої плюси: є можливість розпочати будівництво нового дому, на міцному фундаменті, по сучасним будівельним технологіям. Для такого амбіційного проекту потрібні інноваційні підходи, креативне мислення, підтримка громадськості (в першу чергу – молодого покоління), потужний ідеологічний фундамент, сучасний дизайн і звістно – політична воля. Запрошуємо до співпраці.

Зацікавив наш проект?
Бажаєте доєднатись до нашої діяльності? Заповніть форму…

To Top