Новини

У Києві пройшов Free Generation Forum 2016

Форум вільного нового покоління пройшов 22 жовтня 2016 року в столиці України. Це вже другий подібний форум, який організовується за участю фондів, аналітичних центрів та студентських молодіжних організацій, спрямований на розвиток молодого «вільного» покоління, яке зможе змінити Україну.

Free Generation From 2016 організований за підтримки трьох організацій – інтернет-журналу Reed, що базується в Києві і який об’єднує молоде покоління країн колишнього СРСР, Bendukidze Free Market Center – аналітичного центру для розробки і просування радикальних ринкових реформ в Україні, і European Studentds for Libertly – європейського підрозділу найбільшої студентської некомерційної організації, орієнтованої на просування ідей свободи по всьому світу.

На форум були запрошені іноземні партнери і спікери урядових комітетів. Крім того, перед учасниками виступив Міністр фінансів України Олександр Данилюк, який розповів про основні функції міністерства, а також завдання, які стоять перед ним найближчим часом. Торкнулися теми реформ освіти і охорони здоров’я, яка викликала бурхливу дискусію серед учасників форуму.

Іноземні партнери Том Палмер і Ярон Брук обговорювали з присутніми ідею свободи, лібертаріанство, права кожної людини і конкретні інструменти просування реформ в Україні. Головною думкою, яку висловлювали спікери, було те, що наша країна цілком може стати розвиненою і багатою. Є безліч прикладів, сусідніх країн, партнерів, ЄС і багато іншого. Необхідно тільки переходити до конкретних дій, і в цьому можуть досягти прогресу тільки прості люди, український народ.

Варто відзначити, що цікаві дебати і дискусії розвивалися на тему земельної реформи, планів дій для України, ідеї старої економіки проти інновацій, обговорення на тему чи зроблять технології нас вільніше і в ув’язненні обґрунтовувалася ідея побудови нової української держави.

В цілому, форум цього року залучив чималу кількість учасників і зацікавлених осіб. При цьому, аудиторія була досить різношерстої – від студентів і молодих випускників, до усталених бізнесменів і співробітників великих корпорацій. Наскільки успішно пройшов Free Generation From 2016, можна буде оцінити тільки через час, аналізуючи трансформаційні процеси в нашій країні.

Довідка:
Free Generation Forum — відкритий майданчик для обговорення теперішнього, минулого, а головне, майбутнього вільної України. Експерти з усього світу поділилися своїми поглядами з тими, від кого залежить це майбутнє — з першим вільним поколінням, що виросло на території колишнього СРСР.
Чому реформи проходять не так швидко, як би нам того хотілось? Чим небезпечний популізм? Як побороти корупцію? Чи стає світ вільнішим? Як позбутись перешкод, створених державою? Ці та інші запитання обговорювались на Free Generation Forum.

Сайт форуму: http://fgf.reed.media/ (дивіться тут записи виступів)

comments powered by HyperComments
Натисніть на коментар
To Top