Важливі новини

Creative Mornings в Україні

Creative Mornings – серія безкоштовних щомісячних сніданків-лекцій для творчих професіоналів, заснована в 2008 році швейцарським дизайнером Тіною Рот Айзенберг в Нью-Йорку, c метою об’єднати креативне співтовариство, надавши йому можливість для регулярних зустрічей і спілкування в неформальній обстановці за чашкою кави і цікавою лекцією .

Глави Creative Mornings існують в 55 містах по всьому світу, включаючи Париж, Лондон, Стокгольм, Цюріх, Кейптаун, Сідней, Сінгапур, Сан-Франциско, і список глав постійно зростає.

Щомісяця тисячі творчих професіоналів відвідують сніданки CreativeMornings по всьому світу. Реєстрація на захід проходить на початку тижня, відвідувачі збираються на сніданок о 8:30 ранку, а лекція починається о 9:00.

Після 20 хвилинної лекції і 20 хвилин питань і відповідей, у відвідувачів залишається ще трохи часу на те, щоб поспілкуватися один з одним та обмінятися думками і поділитися враженнями. Зазвичай, до 10 ранку сніданок завершується, а натхненні гості роз’їжджаються на роботу.

Список спікерів CreativeMornings включає таких відомих професіоналів, як Паола Антонеллі (Paola Antonelli), головний куратор архітектурних і дизайн проектів Нью-Йоркського музею сучасного мистецтва MoMA, Стюарт Баттерфілд (Stewart Butterfield), співзасновник Flickr, Джон Маеда (John Maeda), графічний дизайнер, програміст, письменник, президент Род-айлендської Школи дизайну, Мілтон Глейзер (Milton Glaser), американський графічний дизайнер, творець логотипу I NY, Янсі Стріклер (Yancey Strickler), співзасновник Kikstarter, Крістофер Едвард Бенгл (Christopher Edward Bangle), автомобільний дизайнер, руко Одітел відділу дизайну BMW Group.

Сайт проекту: https://creativemornings.com/cities/ky 

Сторінки проекту на Facebook: 
https://www.facebook.com/CreativeMorningsKyiv/ – Київ.
https://www.facebook.com/CreativeMorningOdessa/ – Одеса.
https://www.facebook.com/creativemorningslvv/ – Львів. 

 

 

comments powered by HyperComments
Натисніть на коментар
To Top